Baymak Brötje Kombi Arıza Kodları 0216 360 21 00

baymak brötje kombi arıza kodları

Baymak Brötje E10 Arıza Kodu

Mekan sıcaklık derecesini  anakarta bildiren sensörde arıza olduğunu göstereden arıza kodudur.Servisimiz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Baymak Brötje E25 Arıza Kodu

Büyük olasılıkla ntc sensörünün arızasından kaynaklanmaktadır. Sensöründe değişmesi gerekmektedir.Kombi servisimiz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Baymak Brötje E28 Arıza Kodu

Baca sensörü olarak biline parçanın arızalanmış veya görevini yerine getiremiyor oluşundan kaynaklanan arıza kodudur.Kombi servisimiz ile irtibata geçmeniz önerilir.

Baymak Brötje E50 Arıza Kodu

Kombinin sıcak su verme görevini yerine getirermemesine sebep olan arıza kodudur.Sensörünün değişmesi gerekmektedir.Bizimle irtibata geçiniz.

Baymak Brötje E119 Arıza Kodu

Kombinizin su basıncının çok düşük olduğunu göstermektedir.Kombi altındaki basınç vanasından 1.5 bar basınca getirilene kadar basınç arttırılmalıdır.

Baymak Brötje E125 Arıza Kodu

Kombinin fazla ısınmasından kaynaklanan problemde göstergede gösterilen arıza kodudur.Bizimle irtibata geçiniz.

Baymak Brötje E130 Arıza Kodu

Büyük olasılıkla kombi baca sensörünün görevini yerine getirememesinden kaynaklanan arıza kodudur.Parçanın değişmesi gerekmektedir.Servisimiz ile irtibata geçiniz.

Baymak Brötje E133 Arıza Kodu

Cihaza gelen gaz akışında bir şekilde aksaklık yaşandığını sonucunda ortaya çıkan arıza kodudur.Tam teşhis için kombi servisimizi çağırmanızı öneririz.

Baymak Brötje E151 Arıza Kodu

Elektronik karttan kaynaklanan bir arıza kodudur.Cihaza reset atıp bir süre beklemeli,sorun çözülmüyor ise servisimiz ile irtibata geçmelisiniz.

Baymak Brötje E156 Arıza Kodu

Kombiye gelen elektrik akımın voltajının düşük olduğunu göstermektedir.Daire içi voltajdan veya anakarttan kaynaklanabilir.Regülatör taktırmanız gerekmektedir aksi taktirde ciddi maddi kayıplara yol açılabilir.Servisimiz ile irtibata geçiniz.

Baymak Brötje E160 Arıza Kodu

Fan motorunun arızalı olduğunu gösteren arıza kodudur.Temini konusunda servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Baymak Brötje E193 Arıza Kodu

Kombi tesisatında hava olduğunun ve sonucunda ısınma hizmetinden verim alınmadığının göstergesi arıza kodudur.Bu tip arızalar komplikedir ve servisimiz ile irtibata geçilmelidir.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir