Baymak Dolcevita Arıza Kodları 0216 360 21 00

dolce-vitaBaymak Dolcevita E01 Arıza Kodu

Kombi ateş haznesinden sorun kaynaklanmaktadır.Ateşleme görevini yerine getiremediğinde göstergede yanan arıza kodudur.Servisimizi çağırınız.

Baymak Dolcevita E02 Arıza Kodu

Kombi cihazı fazla ısınmış ve kendini devre dışı bırakmasında ortaya çıkan arıza kodudur.Büyük olasılıkla limit termostatı arızalanmıştır.Tedariği için servisimizi arayın.

Baymak Dolcevita E05 Arıza Kodu

Bu kod gösterge ekranında tesisat petekleri yeterli ısıya gelememektedir.Büyük olasılıkla sensörlerden biri arızalıdır.Teknik servisimiz ile iritbata geçiniz.

Baymak Dolcevita E06 Arıza Kodu

Cihaz sıcak su akışında aksama yaşandığında göstergede yanan arıza kodudur.Bu kod aktifeken kombiden sıcak su almanız mümkün değildir.Çözümü için servisimiz ile irtibata geçiniz.

Baymak Dolcevita E10 Arıza Kodu

Cihazınızdaki su basınç değerinin düşük olması durumunda göstergede yanan arıza kodudur.Kombini altındaki su doldurma vanası kullanılarak basınç 1.5 bar kademesine çekilmelidir.

Baymak Dolcevita E25/26 Arıza Kodu

Bu arıza nedeni komplike yani birden fazla olabilir.Tam teşhisi konusunda servisimiz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Baymak Dolcevita E35 Arıza Kodu

Sıkça karşılaşılan arıza kodlarından biridir.Bu arıza kodunda kombi ateşleme işlemini gerçekleştirememektedir.Birkaç kez cihaza reset atılması gerekmektedir.Problemin devamında servisimiz ile irtibata geçmelisiniz.

Baymak Dolcevita E96 Arıza Kodu

Kombiye iletilen elektrik voltajının düşük olmasından kaynaklanan arıza kodudur.Servisimizin müdahale etmesi gerekmektedir.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir