Baymak Lambert Attivo Arıza Kodları 0216 360 21 00

baymak lambert attivo kombi arıza kodları

Baymak Lambert Attivo E01 Arıza Kodu

Kombi ateşleme görevini yerine getirememektedir.Bunun sonucu olarak ne sıcak su ne petek ısısından faydalanabilinir.Servisimizi çağırınız.

Baymak Lambert Attivo E02 Arıza Kodu

Kombi cihazı fazla ısınmış ve kendini devre dışı bırakmasında ortaya çıkan arıza kodudur.Büyük olasılıkla üst limit termostatı arızalanmıştır.Tedariği için servisimizi arayın.

Baymak Lambert Attivo E03 Arıza Kodu

Büyük olaslıkla baca sensörünün arızalı olmasından kaynaklanan arıza kodudur.Teknik destek için servisimizi arayınız.

Baymak Lambert Attivo E05 Arıza Kodu

Bu kod gösterge ekranında tesisat petekleri yeterli ısıya gelememektedir.Büyük olasılıkla kalorifer sensörü arızalıdır.Teknik servisimiz ile irtibata geçiniz.

Baymak Lambert Attivo E06 Arıza Kodu

Cihaz sıcak su akışında aksama yaşandığında göstergede yanan arıza kodudur.Bu kod aktifeken kombiden sıcak su almanız mümkün değildir.Çözümü için servisimiz ile irtibata geçiniz.

Baymak Lambert Attivo E10 Arıza Kodu

Cihazınızdaki su basınç değerinin düşük olması durumunda göstergede yanan arıza kodudur.Kombini altındaki su doldurma vanası kullanılarak basınç 1.5 bar kademesine çekilmelidir.

Baymak Lambert Attivo E25 Arıza Kodu

Bu arıza nedeni komplike yani birden fazla olabilir.Tam teşhisi konusunda servisimiz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Baymak Lambert Attivo E35 Arıza Kodu

Sıkça karşılaşılan arıza kodlarından biridir.Bu arıza kodunda kombi ateşleme işlemini gerçekleştirememektedir.Birkaç kez cihaza reset atılması gerekmektedir.Problemin devamında servisimiz ile irtibata geçmelisiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir