Baymak Luna Arıza Kodları 0216 360 21 00

baymak falke arıza kodları

Baymak Luna E01 Arıza Kodu

Kombi ateşleme görevini yerine getirememektedir.Kombiye gelen gaz miktarı yeterli olmayabilir veya gaz valfi, anakart gibi aksamlardan kaynaklanabilir.Tam teşhis için servise başvurulmalıdır.

Baymak Luna E02 Arıza Kodu

Kombi cihazı fazla ısınmış ve kendini devre dışı bırakmasında ortaya çıkan arıza kodudur.Büyük olasılıkla üst limit termostatı arızalanmıştır.Tedariği için servisimizi arayın.

Baymak Luna E03 Arıza Kodu

Cihazın içindeki suyun fazla ısındığını bildiren aksamlarda arıza olabilmesinden kaynaklanan arıza kodudur.Servise danışılmalıdır.

Baymak Luna E05 Arıza Kodu

Bu kod gösterge ekranında tesisat petekleri yeterli ısıya gelememektedir.Büyük olasılıkla kalorifer sensörü arızalıdır.Teknik servisimiz ile irtibata geçiniz.

Baymak Luna E06 Arıza Kodu

Cihaz sıcak su akışında aksama yaşandığında göstergede yanan arıza kodudur.Bu kod aktifken kombiden sıcak su almanız mümkün değildir.Çözümü için servisimiz ile irtibata geçiniz.

Baymak Luna E10 Arıza Kodu

Cihazınızdaki su basınç değerinin düşük olması durumunda göstergede yanan arıza kodudur.Kombini altındaki su doldurma vanası kullanılarak basınç 1.5 bar kademesine çekilmelidir.

Baymak Luna E25 Arıza Kodu

Bu arıza nedeni komplike yani birden fazla olabilir.Tam teşhisi konusunda servisimiz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Baymak Luna E35 Arıza Kodu

Sıkça karşılaşılan arıza kodlarından biridir.Bu arıza kodunda kombi ateşleme işlemini gerçekleştirememektedir.Birkaç kez cihaza reset atılması gerekmektedir.Problemin devamında servisimiz ile irtibata geçmelisiniz.

Baymak Luna E80 Arıza Kodu

Kombinizin anakartında arıza olduğunda göstergede yanan arıza kodudur.Değişmesi veya tamiri gerekmektedir.

Baymak Luna E97 Arıza Kodu

Kombiye giriş yapan elektrik voltajının yetersiz olması sonucu ortaya çıkan arıza kodudur.Servisimize başvurmanız gerekmektedir.

Baymak Luna E98/99 Arıza Kodu

Elektronik anakartın arızalı olduğunu gösteren kodlardır.Servise başvurmanız gerekmektedir.

 

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir