Baymak Star Arıza Kodları 0216 360 21 00

baymak star kombi arıza kodları

Baymak Star E10 Arıza Kodu

Kombideki ntc sensörü görevini gerçekleştirmediğinden değişmesi gerekmektedir.Servisimizi çağırınız.

Baymak Star E20 Arıza Kodu

Sensörlerden biri arızalı olduğu için peteklerde ısınma gerçekleşmez.Dolayısı ile teşhis ve çözüm geliştirmek açısında servisimizi aramanız gerekmektedir.

Baymak Star E28 Arıza Kodu

Kombi iç sıcaklığı ve ortam sıcaklığını algılayıp anakarta gödneren sensörde arıza olduğunu gösteren arıza kodudur.Değişmesi gerekmektedir.

Baymak Star E110 Arıza Kodu

Kombideki aşırı ısınma sonucu limit termostatının bozulduğunu gösteren arıza kodudur.Değişmesi gerekmektedir.Servisimiz ile irtibata geçmeniz önerilmektedir.

Baymak Star E119 Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombideki su basıncının çok düştüğünü göstermektedir.Kombiye yeniden su valfi ile su basmak gerekmektedir. 1.5 bar basınca gelene kadar su basılmalıdır.

Baymak Star E125 Arıza Kodu

Kombi cihazınızdaki pompa tesisat içindeki suyun çevrilmesi görevini yerine getiremediğinde ortaya çıkan arıza kodudur.Servisimizi arayınız.

Baymak Star E130 Arıza Kodu

Büyük ihtimalle baca sensöründeki arızadan kaynaklanan arıza kodudur.

Baymak Star E133 Arıza Kodu

Kombiye gaz girişinin yetersiz veya gaz gelmiyor olmasında ortaya çıkan arıza kodudur.Kontroller yapıldıktan sonra hala sorun devam ederse servisimize başvurulmalıdır.

Baymak Star E151 Arıza Kodu

Kombi elektronik kartının arızalı olması sonucunda ortaya çıkan arıza kodudur.Değişmesi veya tamiri gerekmektedir.

Baymak Star E156 Arıza Kodu

Kombiye giriş yapan elektrik voltajının yetersiz veya düşük olduğunu gösteren arıza kodudur.Bu durum genel olarak tekrarlanırsa kullanıcı regülatör kullanmayı düşünmelidir.Servisimize başvurunuz.

Baymak Star E160 Arıza Kodu

Kombi fan motorundan kaynaklanan arızalarda meydana gelen arıza kodudur.Değişmesi gerekmektedir.

Baymak Star E193 Arıza Kodu

Kalorifer Tesisatında fazla hava bulunması sonucu kombi gereğinden fazla ısınmıştır.Bunun sonuncunda arızaya geçmiştir.Servisimize danışmanızı öneririz.