Hakkımızda

Hakkımızda

Poyraz Kombi Servisi olarak, İstanbul Anadolu Yakası genelinde tüm çeşit ve marka kombi cihazlarınızın teknik destek hizmetini vermekteyiz. Servis hizmetlerimiz kombi tamir, bakım ve montaj gereksinimlerini en kısa zamanda en kesin şekilde çözüme ulaştırmak üzerine kurulmuştur.

Isıtma-soğutma sistemleri kategorisinden kombi  alanında sahip olduğumuz teknik bilgi ve teknolojik imkanlardan son derece faydalanan ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayıp öneriler ve çözümler sunmaktayız.

Poyraz Kombi Servisi olarak çalışma prensibimiz, müşterilerimize en kesin çözümü en kısa zamanda sunmak ve uygun fiyatlarımızla da bu farklılığımızı daha da ön plana çıkarmaktır.

Güvenilir ve kaliteli çalışma prensibimiz ile işimizi sağlamlaştırmaktayız.

Neden Biz?

Poyraz Kombi Servisi olarak Kombi servis ve destek alanında 1993 yılında başlayarak kazanmış olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimizi, yaptığımız işlerin hepsinde özenle kullanmak için çabalamaktayız.

Poyraz Kombi Servisi olarak müşterilerimizin istek ve arzularını göz önünde tutarak, çalışma esaslarımızı ekiplerimize buna göre benimsetmiş ve uygulanması için de sürekli bir denetleme ve yeniden besleme mekanizmasını oturtmuş olmaktan gurur duymaktayız.

Kombi servisi alanında işini dürüst,müşterisini yarı yolda bırakamayan,ücret değil çözüm odaklı çalışan bir hizmet anlayışıyla hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Biz Kimiz?

​Kombi servisi alanında bir çok marka hakkında teknik bilgiye sahip ekibimiz bu çeşitlilik zorluğunun altından gururla kalkmaktadır.

Airfel,Buderus,Vaillant, Ferroli, Wolf, Alarko, Bosch, Ariston, Baxi, Baymak, Arçelik, Beretta, Baykan, Protherm, Viessman, Lambert, immergas, Eca, Süsler, Demirdöküm gibi büyük markalar ve modelleri hakkında tüm teknik bilgi ve tecrübeye sahip ekiplerimiz ile farklılığımızı yaptığımız işlerde de ortaya koymaktayız.

 

 

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir