Kadıköy Kombi Servisi 0216 360 21 00

Poyraz kombi servisi ,kadıköy kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz.1993′den bu yana kombi-ısıtma ve soğutma sistemleri sektöründe hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman ve tecrübeli ekimiz ile Kadıköy kombi servisi hizmeti sağlamaktayız.

​Kadıköy Kombi servisi olarak hizmetlerimizi 1 yıl garanti kapsamında değerlendirmekteyiz.

Hızlı geri dönme ve güvenilir çalışma prensibimiz ile kadıköy kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Marka gözetmeksizin kombi bakımı, kombi arızaları ve kombi tamiri konusunda hizmet vermekteyiz.

Birçok kombi arızası kombi bakımlarının zamanında yapılmaması veya bilinçsiz kullanımından meydana gelmektedir.Kombi bakımlarının senede 2 kere olmak üzere yapılması gerekir.

Kombi Bakımı içerisine; genel anlamda tüm parçaların temizliği , peteklerin bakım ve temizlik kontrollerinin yapılması, baca kontrol ve temizliği ve özellikle tüm filtrelerin genel anlamada kontrol ve gerekirse temizlenmesi girmektedir.

Kombinizi gerçekten işin ehli ve güvenilir kişilere emanet etmelisiniz. Aksi takdirde kombi tamiri veya bakımı yapılacakken uzun vadede bu size daha maliyetli bir şekilde geri dönecektir.

Poyraz kombi servisi olarak yaptığımız işlerin arkasında durmaktayız, şayet kombi tamiri sırasında değişmesi gereken bir kombi yedek parçası varsa bunu da değiştirerek aynı parçaya servisimizce 1 yıl garanti vermekteyiz.

Poyraz Kadıköy kombi servisi olarak sizden gelen çağrılarda telefondan olabildiğince yardımcı olmaktayız fakat takdir edersiniz ki arıza gibi durumlarda telefondan yönlendirme yeterli olmaktadır ve hatta tecrübe edilmiştir ki istenmeyen sonuçlara yol açmaktadır.

Kadıköy kombi servisimizi 0216 360 2100 numaralı hattan veya gezici teknik servis hattımızdan çağırarak servis ücreti karşılığından probleminizi öğrenebilir ve hatta tamir veya bakımını yaptırabilirsiniz.