Kartal Airfel Kombi Servisi 0216 360 21 00

kartal airfel kombi servis olarak hizmet vermekteyiz.1993’den bu yana Kombi-ısıtma ve soğutma sistemleri sektöründe hizmet vermekteyiz.

​Konusunda uzman ve tecrübeli ekimiz ile Kartal Airfel Kombi servisi hizmeti sağlamaktayız.

Kartal Airfel Kombi servisi olarak hizmetlerimizi 1 yıl garanti kapsamında değerlendirmekteyiz.

Hızlı geri dönme ve güvenilir çalışma prensibimiz ile Kartal Airfel Kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Kartal Airfel Kombi Servis olarak kombi arıza, kombi tamir ve kombi bakım konularında uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kombilerinizin daha az arızalanması için yıllık periyodik kombi bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir.Tipik olarak yaşanan durum bu bakımlardan kaçınan kullanıcıların uzun vadede daha masraflı kombi arızalarına maruz kalmasıdır.

Kartal Airfel kombi servisi olarak sizi bu masraflardan kurtarmak adına kaliteli hizmet vermekteyiz. Kombi bakımı sırasında uygulanan prosedürler işlemler bir yana arızaya sebebiyet verebilecek durumları da kombi bakım sırasında tespit edin önüne geçmekteyiz.

Günümüzde neredeyse her evin doğalgaz ile ısındığını ve kombi kullandığını düşünürsek yaptığımız işi özveri ve sağlam temellere oturtarak yaptığımızı belirten isteriz.

Kartal Airfel kombi servisi olarak kombi tamir veya bakım hizmetlerimizden faydalanmak için çağrı merkez numaramz 0216 360 2100 veya gezici teknik servis numarasından ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir